вибір мови

  • uk

Універсальні складальні системи для зварювальних конструкцій

Стіл для зварювання — відмінний помічник зварювальника

Стіл для зварювання значно спрощує роботу зварювальника. Всі складально-монтажні зварювальні столи виробництва ПАТ «ТЕМП» виготовлені для забезпечення надзвичайно високого рівня технологічного комфорту і знижують до мінімуму ймовірність допущення помилок під час зварювальних робіт.

Стіл для зварювальних робіт є одним з обов’язкових елементів обладнання в промислових цехах, які займаються обробкою металів. Зварювальний стіл — це робоче місце зварника, який дає йому додаткову допомогу і виконує ручне або напівавтоматичне зварювання. Тому такий стіл повинен бути, безсумнівно, виготовлений з якісних матеріалів і бути зручним у використанні. Зручність столу дозволяє зварнику економити свій час, а хороші матеріали дозволяють не переживати про власну безпеку. Ринок пропонує різну кількість модифікації столів для зварювання, тому необхідно уточнювати матеріали виготовлення, їх жароміцність і розміри.

Стандартний зварювальний стіл має металевий каркас, на який накладають листову сталь. Зверху необхідна чавунна решітка на робочій поверхні столу. Чавунна решітка дозволяє витримувати великі навантаження. Головною перевагою такої решітки є те, що під час зварювальних робіт до поверхні не пристають металеві краплі, а значить, можна буде легко прибрати поверхню.

Зварювальні столи виробництва ПАТ «ТЕМП» виготовлені виключно з якісних жароміцних матеріалів, що збільшує надійність робочого місця і високу продуктивність. Зручний стіл зварника — це гарантія його якісної і швидкої роботи. Це дозволить легко і швидко виконувати поставлені технічні завдання, замовляйте зварювальні столи виробництва заводу «ТЕМП».

МАКСИМАЛЬНИЙ РОЗМІР ОДНОГО НЕЗБИРАНОГО СТОЛУ 3000 Х 1800 мм
При необхідності наші співробітники можуть запропонувати компонувальні столи, з яких можна зібрати зварювальний стіл потрібних розмірів. Також ми надаємо каталог з кріпильним оснащенням, яке допоможемо підібрати під кожен конкретний випадок зварювання.

Translate »